چهار دایناسور کوچک تصمیم می گیرند که در جهان سفر کنند و اطلاعاتی راجع به بزرگترین و قوی ترین دایناسور جهان جایگانتسورس به دست بیاورند. آنها در این سفر با ماجراهای بسیاری مواجه می شوند و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن Gigantosaurus

تیزر انیمیشن جایگانتسورس

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن Gigantosaurus

درباره انیمیشن جایگانتسورس

Gigantosaurus یک انیمیشن پیش دبستانی با CGI است که توسط فرانک سالومه، نیکلاس سدل، فرناندو ورسل و کارگردانی اولیویه للاردو بر اساس کتاب جانی دادل ساخته شده است.

این مجموعه محصول مشترک استودیوی انیمیشن فرانسوی Cyber Group Studios و Kaibou است که انیمیشن توسط استودیوی کانادایی Blue Spirit Studios با مشارکت کانال Disney و France Télévisions و پشتیبانی سایر شرکت های کانادایی انجام شده است.

این سریال در 18 ژانویه 2019 در کانال دیزنی به عنوان بخشی از بلوک Disney Junior پخش شد و در کانال اختصاصی آن نیز پخش شد.

در 11 دسامبر 2019، این سریال برای فصل دوم و سوم تمدید شد. فصل دوم در 4 ژانویه 2021 پخش شد. فصل سوم در 9 آگوست 2021 پخش شد.

Synopsis

Four curious young dinosaur friends explore the mystery of Gigantosaurus, the largest, fiercest dinosaur of all, as they face their individual fears and work together to solve problems during their many adventures. Based on the book ‘Gigantosaurus’ by Jonny Duddle

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Gigantosaurus را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن Gigantosaurus در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن Gigantosaurus

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. با درود و تشکر از شما و سایت فوق العاده تون. این انیمیشن ادامه دار هست؟

    پاسخ 2