فیلم Ghost Lab درمورد دو پزشک است که پس از مشاهده ارواح در بیمارستان محل کارشان، تلاش می‌کنند تا وجود ارواح را از نظر علمی اثبات کنند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Ghost Lab

تیزر فیلم آزمایشگاه شبح

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Ghost Lab

درباره فیلم آزمایشگاه شبح

آزمایشگاه شبح (Ghost Lab) فیلمی تایلندی به کارگردانی پائوین پوریجیتپانیا ، سال 2021 است که توسط واسودورن پیارومنا ، پائوین پوریجیتپانیا و توسافون ریانتونگ نوشته شده است و Thanapob Leeratanakachorn ، Paris Intarakomalyasut و Nuttanicha Dungwattanawanich با بازی در آن حضور دارند.

این فیلم به تهیه کنندگی GDH 559 به عنوان یک فیلم اصلی نتفلیکس منتشر شد و با انتقادات مختلفی روبرو شد ، ضمن تعریف و تمجید از بازیگران ، اما از خط داستانی ضعیف و جلوه های تصویری انتقاد کرد.

synopsis

After witnessing a haunting in their hospital, two doctors become dangerously obsessed with obtaining scientific proof that ghosts exist

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Ghost Lab 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Ghost Lab در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Ghost Lab

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!