ویرا، مردی گمراه که خواهان همسری ترسو، تحصیلات پایین و مطیع با موهای بلند است، ناخودآگاه با کشتی‌گیری بی‌باک ازدواج می‌کند که از او تحصیلکرده‌تر است و موهای کوتاه‌تری دارد و ...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Gatta Kusthi

تیزر فیلم کشتی سخت

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Gatta Kusthi

درباره فیلم کشتی سخت

Gatta Kusthi (ترجمه: کشتی گره خورده) یک فیلم کمدی-درام ورزشی عاشقانه به زبان تامیل هندی محصول ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی چلا آیاوو است. به طور مشترک توسط Ravi Teja، Vishnu Vishal، Shubhra و Aryan Ramesh از طریق شرکت‌های RT Team Works و VV Studioz تولید شد.

در این فیلم ویشنو ویشال و آیشواریا لکشمی در نقش های اصلی بازی می کنند. آهنگ‌ها و موسیقی پس‌زمینه فیلم توسط جاستین پرابهاکاران ساخته شده است.

این فیلم به طور گسترده در سراسر تامیل نادو از جمله تنکاسی، چنای، پالاوارام، کورتالام، آمباسامودرام، پولاچی و کرالا از جمله آلاپوزا و پالاکاد فیلمبرداری شد. این فیلم در 2 دسامبر 2022 در سینماها اکران شد. این فیلم نقدهای مثبتی از سوی منتقدان دریافت کرد.

Synopsis

Veera, a male chauvinist, is seeking a bride with his own preconceived set of conditions. However, he unexpectedly ends up marrying Keerthi who is the polar opposite to his expectations. What will happen when the truth is revealed

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Gatta Kusthi 2022 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Gatta Kusthi در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Gatta Kusthi

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!