گروهی از خرگوش ها به طور اتفاقی گیاه موز بومانکی را تبدیل به یک هیولای غول آسای موزی می کنند. گروه جاسوسی فرش بیت باید برای حل این مشکل با همکاری هم یک پادزهر درست کنند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن سریالی Fresh Beat Band of Spies

تیزر انیمیشن سریالی گروه جاسوسی فرش بیت

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن سریالی Fresh Beat Band of Spies

درباره انیمیشن گروه جاسوسی فرش بیت

Fresh Beat Band of Spies یک مجموعه تلویزیونی انیمیشن کودکان است که در ابتدا از شبکه نیکلودئون و کانال نیک جونیور پخش می‌شد. این یک اسپین آف از سریال اکشن زنده Nickelodeon The Fresh Beat Band است.

این نمایش توسط Nadine van der Velde و Scott Kraft ساخته شد و Jeannine Hodson تهیه کننده آن بود. تولید در استودیوی انیمیشن Nickelodeon و 6 Point Harness، هر دو در کالیفرنیا انجام شد.

20 قسمت ساخته شد. این مجموعه برای اولین بار در 15 ژوئن 2015 در کانال نیک جونیور پیش نمایش شد، قبل از اینکه در 29 ژوئن در شبکه اصلی نیکلودئون پخش شود.

Synopsis

A group of musical spies (Twist, Kiki, Shout and Marina) solve mysteries and stop evildoers with the help of Commissioner Goldstar, their monkey sidekick Bo, and gadget guy Reed

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Fresh Beat Band of Spies را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن Fresh Beat Band of Spies در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن سریالی Fresh Beat Band of Spies

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!