چِن زِن (با بازی بروس لی) ایمان دارد که مرگ استادش اتفاقی نبوده و توطئه‌ای در کار بوده‌است. او تصمیم انتقام از سوزوکی، رئیس باشگاه رزمی سوزوکی که ژاپنی‌ها را راهی جنگ با باشگاهشان کرده‌است، می‌گیرد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Fist of Fury

تیزر فیلم خشم اژدها

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Fist of Fury

درباره فیلم خشم اژدها

Fist of Fury یک فیلم هنرهای رزمی اکشن هنگ‌کنگ محصول ۱۹۷۲ به نویسندگی و کارگردانی لو وی، تهیه‌کننده ریموند چاو و با بازی بروس لی در دومین نقش اصلی خود پس از رئیس بزرگ (۱۹۷۱) است.

لی، که طراح رقص اکشن فیلم نیز بود، نقش چن ژن، شاگرد هو یوانجیا را بازی می‌کند که برای دفاع از ناموس چینی‌ها در برابر تجاوزات خارجی، و محاکمه کسانی که مسئول مرگ استادش هستند، می‌جنگد.

این فیلم توسط شرکت تولید فیلم Orange Sky Golden Harvest تولید شد که در آن زمان هنوز در مراحل اولیه بود و این دومین فیلم کونگ فو لی بود. این فیلم به موضوعات حساس پیرامون استعمار ژاپنی پرداخت و رقص مبارزاتی نسبتاً واقعی را برای زمان خود به نمایش گذاشت. این فیلم به دلیل ارجاعات تاریخی و اجتماعی خود، به ویژه به امپریالیسم ژاپن، با دیگر فیلم های این ژانر متفاوت است.

این فیلم حدود 100 میلیون دلار در سراسر جهان (معادل بیش از 600 میلیون دلار تعدیل شده با تورم) در مقابل بودجه 100000 دلاری به دست آورد. این فیلم پرفروش‌ترین فیلم هنگ‌کنگی تا زمان «راه اژدها» (1972) لی بود.

synopsis

A young man seeks vengence for the death of his teacher

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Fist of Fury 1972 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Fist of Fury در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Fist of Fury

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

کامنت
 1. لطفا دوبله … همه چیز همه جا رو بزارید دوبله ای گذاشتید ضعیفه

  پاسخ 4
  • سلام صالج جان.
   امکان قرار دادنش نیست متاسفانه.

   پاسخ 5