هری ، 20 ساله شریک زندگی آلیس از پله ها به پایین سقوط می کند و بلافاصله پس از انتقال زوجین به خانه رویایی که وی طراحی کرده بود می میرد. آلیس کشف کرد که برخی از مردان از جمله همسر سابق او چیزهایی را پنهان می کنند که نمی خواهند با آنها کنار بیایند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تیزر سریال در جستجوی آلیس

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال Finding Alice

درباره سریال در جستجوی آلیس

یافتن آلیس (به انگلیسی: Finding Alice) یک کمدی-درام تلویزیونی بریتانیایی است که توسط شرکت تولیدی RED (یک شرکت STUDIOCANAL) و با همکاری Bright Pictures TV ، Buddy Club Productions و Genial Productions تولید شده است. اولین بار در 17 ژانویه 2021 در ITV پخش شد.

در 1 مارس 2021 ، اعلام شد که Finding Alice برای سری دوم بازخواهد گشت.

synopsis

Alice’s partner of 20 years, Harry, falls down the stairs and dies soon after the couple move into the dream home he designed. Alice discovers that some men, including her late ex, hide stuff that they don’t want to deal with

شما می توانید سریال بسیار زیبای Finding Alice را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

سریال Finding Alice در ویکی پدیا

بازیگران سریال Finding Alice

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!