دانلود فیلم پدرانه 2021
دانلود فیلم پدرانه 2021 Fatherhood
37 6.8 109 دقیقه

مردی همسرش را درست یک روز بعد از تولد دخترش از دست می دهد. اکنون او باید دختر نوزادش را به تنهایی بزرگ کند ...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Fatherhood

تیزر فیلم پدرانه

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Fatherhood

درباره فیلم پدرانه

پدرانه یک فیلم کمدی-درام آمریکایی به کارگردانی پاول ویتز از فیلمنامه ویتز و دانا استیونز است که براساس خاطرات دو بوسه برای مادی: خاطره ای از دست دادن و عشق در سال 2011 توسط متیو لوگلین ساخته شده است.

در این فیلم کوین هارت ، آلفره وودارد ، فرانکی آر فایسون ، لیل رل هاوری ، دیواندا ویز ، آنتونی کاریگان ، ملودی هرد و پل رایزر بازی می کنند و پدر جدیدی را دنبال می کند که پس از مرگ ناگهانی همسرش برای تربیت دخترش تلاش می کند.

در ابتدا قرار بود توسط Sony Pictures Release در سینماها اکران شود ، پدر در میان همه گیر COVID-19 به Netflix فروخته شد و در 18 ژوئن 2021 به صورت دیجیتالی منتشر شد. این فیلم با انتقادات مختلفی از منتقدان روبرو شد ، هرچند که عملکرد ضد نوع هارت مورد ستایش قرار گرفت.

synopsis

A father brings up his baby girl as a single dad after the unexpected death of his wife who died a day after their daughter’s birth

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Fatherhood 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Fatherhood در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Fatherhood

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!