این فیلم زندگی پدر استوارت لانگ را دنبال می‌کند، یک کشیش بوکسوری که در طول سفرش از خودویرانگری به رستگاری، الهام‌بخش افراد بی‌شماری بود...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Father Stu

تیزر فیلم پدر استو

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Father Stu

درباره فیلم پدر استو

پدر استو (به انگلیسی: Father Stu) یک فیلم درام زندگی‌نامه‌ای محصول ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی روزالیند راس در اولین کارگردانی خود است. مارک والبرگ در این فیلم نقش آفرینی می‌کند که در نقش استوارت لانگ، یک کشیش کاتولیک به بوکسور تبدیل شده است که از میوزیت بدن رنج می‌برد.

پدر استو در 13 آوریل 2022 در هفته مقدس در ایالات متحده آزاد شد. این فیلم نقدهای متفاوتی از سوی منتقدان دریافت کرد اما مورد تحسین تماشاگران قرار گرفت. بیش از 21 میلیون دلار فروش داشته است.

synopsis

Follows the life of Father Stuart Long, a boxer-turned-priest who inspired countless people during his journey from self-destruction to redemption

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Father Stu 2022 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Father Stu در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Father Stu

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!