یک زن روانشناس بالینی سعی می کند از نیروی موجودات ماور الطبیعی اطلاعاتی کسب کند که در این باره با یک کشیش صحبت می کند. این زن روانشناس به زودی با اتفاقاتی مواجه می شود ...

تصاویر سریال Evil

تیزر سریال شیطان

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال Evil

درباره سریال شیطان

شر یک مجموعه تلویزیونی درام فراطبیعی آمریکایی است که توسط رابرت و میشل کینگ ساخته شده و در 26 سپتامبر 2019 از شبکه CBS پخش شد. این سریال توسط استودیو CBS و King Size Productions تولید شده است.

در این سریال گروهی از بازیگران به رهبری کاتیا هربرز، مایک کولتر و آصف مندوی حضور دارند. کرت فولر، مارتی ماتولیس، بروکلین شاک، اسکایلار گری، مدی کروکو، دالیا کنپ، کریستین لاهتی، مایکل امرسون، اشلی ادنر و آندریا مارتین نیز بازیگرانی هستند.

در اکتبر 2019، این سریال برای فصل دوم تمدید شد. در ماه مه 2021، تایید شد که سریال از CBS به Paramount+ منتقل می‌شود. فصل دوم در 20 ژوئن 2021 برای اولین بار پخش شد. در جولای 2021، این سریال برای فصل سوم تمدید شد که اولین بار در 12 ژوئن 2022 پخش شد.

synopsis

A skeptical clinical psychologist joins a priest-in-training and a blue collar contractor as they investigate supposed abnormal events, including, demonic possession, and other extraordinary occurrences to see if there’s a scientific explanation or if something truly supernatural’s at work

شما می توانید سریال بسیار زیبای Evil را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

سریال Evil در ویکی پدیا

بازیگران سریال Evil

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!