در پنجمین فیلم مردگان شیطانی، یک بث خسته از جاده به ملاقات زودهنگام خواهر بزرگترش الی می رود که سه بچه را به تنهایی در آپارتمانی تنگ در لس آنجلس بزرگ می کند. دیدار مجدد خواهران با کشف کتابی مرموز در اعماق ساختمان الی کوتاه می شود، که باعث پیدایش شیاطین گوشت خوار می شود و بث را وارد یک نبرد اولیه برای بقا می کند، زیرا او با کابوس وارترین نسخه مادری روبرو می شود. قابل تصور.

تصاویر فیلم Evil Dead Rise

تیزر فیلم ظهور مرده شیطانی

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Evil Dead Rise

درباره فیلم ظهور مرده شیطانی

Evil Dead Rise یک فیلم ترسناک فراطبیعی آمریکایی به نویسندگی و کارگردانی لی کرونین است. این فیلم پنجمین قسمت از مجموعه فیلم های مردگان شیطانی است. در این فیلم آلیسا ساترلند، لیلی سالیوان، گابریل اکولز، مورگان دیویس، نل فیشر و میا چالیس به ایفای نقش می پردازند. داستان دو خواهر را دنبال می کند که سعی می کنند زنده بمانند و خانواده خود را از دست موجودات شیطانی نجات دهند.

پیش از توسعه فیلم، برنامه‌هایی برای دنباله‌های Evil Dead (2013) و Army of Darkness (1992) و فصل چهارم Ash vs Evil Dead (2015-2018) لغو شده بود که منجر به کراس اوور می‌شد. تا اکتبر 2019، رایمی اعلام کرد که فیلم جدیدی در حال ساخت است، راب تاپرت تهیه کنندگی، ریمی و بروس کمپبل تهیه کنندگی اجرایی، و کرونین نویسندگی و کارگردانی پروژه را بر عهده دارد. سینمای نیو لاین (توزیع کننده فیلم اول) به عنوان شرکت سازنده اعلام شد. عکاسی اصلی در نیوزیلند در 6 ژوئن 2021 آغاز شد و در 27 اکتبر 2021 به پایان رسید.

Evil Dead Rise که در ابتدا برای اکران دیجیتالی در HBO Max در نظر گرفته شده بود، قرار است در تاریخ 21 آوریل 2023 در سینما اکران شود.

Synopsis

A twisted tale of two estranged sisters whose reunion is cut short by the rise of flesh-possessing demons, thrusting them into a primal battle for survival as they face the most nightmarish version of family imaginable

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Evil Dead Rise 2023 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Evil Dead Rise در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Evil Dead Rise

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!