یک وکیل هیئت منصفه قاضی و جلاد می شود و به دنبال باندی می رود که توسط پسر وزیر رهبری می شود که زنان را با فیلم هایی از آنها تهدید می کند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Etharkkum Thunindhavan

تیزر فیلم همیشه بی پروا

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Etharkkum Thunindhavan

درباره فیلم همیشه بی پروا

Etharkkum Thunindhavan (ترجمه: Daredevil آماده برای هر چیزی)، همچنین با نام اولیه ET شناخته می شود، یک فیلم اکشن مهیج هندی به زبان تامیل محصول 2022 است به نویسندگی و کارگردانی Pandiraj و تولید شده توسط Sun Pictures. در این فیلم سوریا، پریانکا آرول موهان و وینای رای بازی می‌کنند.

موسیقی توسط D. Imman ساخته شده است و فیلمبرداری و تدوین به ترتیب توسط R. Rathnavelu و Ruben انجام شده است. داستان فیلم درباره وکیلی است که به یک جلاد علیه قاچاق زنان تبدیل می شود.

این پروژه به طور رسمی در اکتبر 2020 با عنوان آزمایشی Suriya 40 معرفی شد. همچنین اولین سرمایه گذاری تولید با سوریا بود، زیرا این شرکت قبلاً فیلم های Ayan (2009) و Singam (2010) این بازیگر را توزیع کرده بود.

فیلمبرداری در 15 فوریه 2021 آغاز شد و با وجود از دست دادن سه ماه فیلمبرداری به دلیل محدودیت های قرنطینه COVID-19، در اواسط نوامبر به پایان رسید. این فیلم عمدتاً در مکان‌های مختلف در چنای، مادورای، کارایکودی و کورتالام فیلمبرداری شد و یک سکانس آهنگ در گوا فیلمبرداری شد.

این فیلم در تاریخ 10 مارس 2022 به همراه نسخه های دوبله شده به زبان های تلوگو، هندی، مالایالام و کانادا در سینماهای سراسر جهان اکران شد. نقدهای متفاوت تا مثبت از منتقدان دریافت کرد.

Synopsis

A lawyer turns judge jury and executioner and goes after a gang, led by a minister’s son, that threatens women with videos of them

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Etharkkum Thunindhavan 2022 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Etharkkum Thunindhavan در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Etharkkum Thunindhavan

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!