آسترید با ناپدید شدن مرموز یک کلاس مدرسه در سال هزار و نهصد و نود و نه ضربه روحی می خورد. 20 بیست سال بعد وقتی او متوجه می شود تنها بازمانده آن سال به طرز مرموزی درگذشته ، در صدد کشف حقیقت بر می آید.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال Equinox

تیزر سریال اعتدالین

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال Equinox

درباره سریال اعتدالین

Equinox یک مجموعه دانمارکی هیجان انگیز ماوراء طبیعی نتفلیکس است که توسط Tea Lindeburg بر اساس پادکست دانمارکی Equinox 1985 ساخته شده است.

این سریال برای اولین بار در 30 دسامبر 2020 پخش شد و دانیکا کورچیچ در نقش اصلی آسترید، زن جوانی که در مورد ناپدید شدن خواهرش بیست سال قبل تحقیق می‌کند، بازی می‌کند.

synopsis

Astrid was traumatized by the mysterious disappearance of a school class in 1999. Twenty years later, when she finds out that the only survivor from 1999 mysteriously died, Astrid sets off to discover what really happened

شما می توانید سریال بسیار زیبای Equinox 2021 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Equinox در ویکی پدیا

بازیگران سریال Equinox

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!