هنرمند جاه‌طلب جباری وقتی به آپارتمان رویایی‌اش در منهتن نقل مکان می‌کند و عاشق همسایه همسایه‌اش می‌شود، تلاش می‌کند بین موفقیت و عشق تعادل برقرار کند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Entergalactic

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Entergalactic

درباره انیمیشن درون‌ کهکشانی

Entergalactic (با حروف برجسته) یک انیمیشن ویژه تلویزیونی موسیقی انیمیشن بزرگسالان است که توسط نوازنده و بازیگر آمریکایی کید کودی ساخته شده است و به عنوان قطعه همراه بصری آلبومی به همین نام عمل می کند.

در ابتدا به عنوان یک سریال تلویزیونی معرفی شد، در آگوست 2022، Entergalactic به عنوان یک ویژه تلویزیونی منتشر شد. این ویژه اولین بار در 30 سپتامبر 2022 در نتفلیکس، همراه با آلبوم انجام شد.

یک کمدی رمانتیک، Entergalactic به دوست متوفی کودی، طراح مد آمریکایی ویرجیل آبلو، با تاریخ انتشار به اشتراک گذاشتن تاریخ تولد Abloh اختصاص دارد.

برای انیمیشن، سبک بصری، موسیقی و داستانش مورد تحسین منتقدان قرار گرفت.

Synopsis

Jabari, a charming, streetwear-clad artist on the cusp of real success. After a chance run-in with his cool new photographer neighbor, Meadow, Jabari has to figure out whether he can make space for love in his life

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Entergalactic 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن Entergalactic در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Entergalactic

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!