امیلی به خاطر شانس و بدهی خود درگیر کلاهبرداری با کارت اعتباری می شود که او را به دنیای اموات جنایتکار لس آنجلس می کشاند و در نهایت منجر به عواقب مرگبار می شود.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Emily the Criminal

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Emily the Criminal

درباره فیلم امیلی جنایتکار

امیلی جنایتکار (به انگلیسی: Emily the Criminal) یک فیلم درام جنایی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی جان پاتون فورد است. Aubrey Plaza، Theo Rossi، Megalyn Echikunwoke و Gina Gershon در این فیلم بازی می‌کنند.

این فیلم برای اولین بار در جشنواره فیلم ساندنس در ۲۴ ژانویه ۲۰۲۲ به نمایش درآمد و در ۱۲ اوت ۲۰۲۲ توسط Vertical Entertainment و Roadside Attractions در ایالات متحده اکران شد. به طور کلی نقدهای مثبتی از منتقدان برای تفسیر اجتماعی و عملکرد Plaza دریافت کرد.

Synopsis

Down on her luck and saddled with debt, Emily gets involved in a credit card scam that pulls her into the criminal underworld of Los Angeles, ultimately leading to deadly consequences

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Emily the Criminal 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Emily the Criminal در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Emily the Criminal

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!