داستان زندگی متحول کننده و الهام‌بخش امیلی...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Emily

تیزر فیلم امیلی

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Emily

درباره فیلم امیلی

امیلی (به انگلیسی: Emily) یک فیلم درام زندگی‌نامه‌ای محصول ۲۰۲۲ است که توسط فرانسیس اوکانر در اولین کارگردانی خود نوشته و کارگردانی شد.

این فیلم زندگی کوتاه امیلی برونته نویسنده انگلیسی را با بازی اما مکی به تصویر می کشد. فیون وایتهد، الیور جکسون کوهن، الکساندرا داولینگ، آملیا گتینگ، آدریان دانبار و جما جونز نیز در نقش‌های مکمل ظاهر می‌شوند.

امیلی در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو ۲۰۲۲ نمایش داده شد و سپس در بریتانیا توسط برادران وارنر در ۱۴ اکتبر ۲۰۲۲ و در ایالات متحده توسط خیابان بلیکر در سال ۲۰۲۳ در سینما اکران شد.

Synopsis

Emily imagines the transformative, exhilarating, and uplifting journey to womanhood of a rebel and a misfit, one of the world’s most famous, enigmatic, and provocative writers who died too soon at the age of 30

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Emily 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Emily در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Emily

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. سلام
    حذفیات داره؟

    پاسخ 5