انیمیشن Early Man که در دوران ابتدای زمان و هنگامی که موجودات ما قبل تاریخ و ماموت‌های پشمالو بر زمین پرسه می‌زدند قرار دارد، روایت‌گر داستان داگ و همراهش هاگ‌ناب است که قبیله‌اش را در برابر دشمنی قدرتمند به نام لرد نوث و شهر عصر برنزش متحد می‌کنند تا خانه‌شان را نجات دهند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن Early Man

تیزر انیمیشن انسان اولیه | ارلی من

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن Early Man

درباره انیمیشن انسان ‌های نخستین

انسان نخستین یک فیلم به کارگردانی نیک پارک است که در تاریخ 26 ژانویه 2018 منتشر خواهد شد. از بازیگران آن می‌توان به ادی ردمین اشاره کرد.

Synopsis

Set at the dawn of time, when prehistoric creatures and woolly mammoths roamed the earth, Early Man tells the story of Dug, along with sidekick Hognob as they unite his tribe against a mighty enemy Lord Nooth and his Bronze Age City to save their home

بازیگران انیمیشن Early Man

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

کامنت
 1. واقعا ممنون از سایت خوبتون من با کامپیوترم دیگر فیلم فروشی نمی رم فقط از اینجا فیلم دانلود می کنم واقعا دستتون درد نکنه از این سایت فکر نکنم بهتر باشد برای فیلم واقعاااااااااا ممنونممممممممممم

  پاسخ 5
  • فداات محمد طاها جان.
   خوشحالیم که شمارو کنار خودمون داریم.??

   پاسخ 4
 2. سلام دوبله آواژه هست اگه نیست بی زحمت دوبله آواژه رو بگذارید.

  پاسخ 7
  • سلام علی جان.
   دوبله آواژه رو کجا دیدین لطفا بگید تا پیگیری کنم.

   پاسخ 6