داستان فیلم Drive My Car درباره فردی به نام نیشیجیما هیدتوشی است که یک بازیگر و کارگردان صحنه می باشد و خوشبختانه با همسر نمایشنامه نویس خود ازدواج کرده است. اما روزی از روزها بدون هیچ دلیلی ناپدید می شود و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Drive My Car

تیزر فیلم ماشین مرا بران

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Drive My Car

درباره فیلم ماشین مرا بران 2021

ماشین مرا بران به انگلیسی: Drive My Car یک فیلم درام ژاپنی است که توسط ریوسوکی هاماگوچی فیلم‌نامهٔ آن نوشته و کارگردانی شده‌است. این فیلم هفتاد و چهارمین جشنواره فیلم کن جایزه بهترین فیلم‌نامه را در بخش اصلی به خود اختصاص داد و جایزه فیپرشی نیز به همین فیلم تعلق گرفت.

synopsis

After his wife’s unexpected death, Yusuke Kafuku, a renowned stage actor and director, receives an offer to direct a production of Uncle Vanya in Hiroshima. There, he begins to face the haunting mysteries his wife left behind.

شما میتوانید فیلم ژاپنی Drive My Car را با زیرنویس چسبیده فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا نمایید.

بازیگران فیلم Drive My Car

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!