دانلود فیلم دکتر وای 1996 • فیلمر
دانلود فیلم دکتر وای 1996 Dr. Wai in the Scripture with No Words
9 5.7 80 دقیقه

جعبه نفرين شده اي که در گذشته هاي دور باعث مرگ افراد زيادي شده، بعد از جنگ و جدال هاي بسيار به دست شخصي ناشناس مي افتد. اکنون و پس از گذشت زماني بسيار دور و دراز زني به اسم مونيکا و از سويي ديگر شينگ به کمک دکتر واي با بازي جت لي ماموريت يافته اند تا اين جعبه را بيابند ...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Dr. Wai in the Scripture with No Words

تیزر فیلم دکتر وای

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Dr. Wai in the Scripture with No Words

درباره فیلم دکتر وای

دکتر وای در «کتاب مقدس بدون کلام» (به چینی: 冒險王؛ ییل کانتونی: مو او ونگ؛ روشن. «پادشاه ماجراجویی»؛ اکران شده در فیلیپین به عنوان ماجراجو از چین) یک فیلم اکشن هنگ کنگی محصول سال ۱۹۹۶ به کارگردانی چینگ است. سیو تونگ و با بازی جت لی.

این فیلم برنده جایزه اسب طلایی برای بهترین جلوه های بصری شد و در شانزدهمین جایزه فیلم هنگ کنگ برای بهترین رقص اکشن نامزد شد.

در طول تولید، آتش‌سوزی مجموعه‌هایی به ارزش 10 میلیون دلار هنگ کنگ را از بین برد که منجر به مشکلات شدید بودجه شد.

در تلاش برای محدود کردن آسیب، فیلمنامه اصلاح شد و بسیاری از توطئه های مدرن اضافه شد، در نتیجه فیلم دو پایان متفاوت داشت.

Synopsis

A serial adventure writer with problems in his personal life lives out the adventures of his literary hero, King of Adventurers

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Dr. Wai in the Scripture with No Words 1996 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Dr. Wai in the Scripture with No Words در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Dr. Wai in the Scripture with No Words

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!