داستان سریال دوپینگ درمورد دو نوزادی است که زمان تولد همزمان به دنیا می‌آیند و با چالش‌هایی روبه‌رو می‌شوند که حتی آینده آنها را درگیر میکند....

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال

تیزر سریال دوپینگ

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال

این سریال نخستین همکاری رضا مقصودی با تلویزیون است. او قبل از این فیلم سینمایی خجالت نکش ‌را تولید کرده بود. دوپینگ در سی قسمت ساخته و پخش خواهد شد، خبری منتشر شد که به دلیل شیوع کرونا تنها ۱۵ قسمت از سریال که تصویربرداری شده نوروز روی آنتن می‌رود و ادامه تصویربرداری بعدتر از سر گرفته می‌شود. اما گویا تصویربرداری به پایان رسیده است. این اولین همکاری هادی حجازی‌فر با تلویزیون هم هست.
========
گفته می‌شود برای اولین‌ بار مخاطب ترکیب تخیل و رویا را در این سریال تلویزیونی خواهد دید و همچنین دست‌اندرکاران سریال از جلوه‌های ویژه هم بهره برده‌اند.
========
این سریال در سکوت خبری جلوی دوربین رفت و ابتدا نامی از رضا مقصودی به‌عنوان نویسنده و کارگردان رسانه‌ای شد و سپس آرام‌آرام نام بازیگرانش به میان آمدند.

بازیگران سریال

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!