هر قسمت حول محور زرد گای ، هری و اردک گای با یک یا چند شخصیت انسان شناسی روبرو می شوند که یک تعداد موسیقی مرتبط با یک مفهوم اساسی از زندگی روزانه را با یک ملودی خوش بین و شبیه به یک قافیه مهد کودک آغاز می کنند. با پیشرفت هر آهنگ ، آشکار می شود که پیام اخلاقی یا پیام آن مزخرف نیست یا خود متناقض است و شخصیت “معلم” دارای انگیزه های فرومایه یا شوم است. اوج هر قسمت به طور معمول شامل یک عنصر شوک با استفاده از خشونت گرافیکی و بعضا مضامین اجباری یا جنگی دیگر است.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن سریالی Don't Hug Me I'm Scared

تیزر انیمیشن سریالی بغلم نکن من می‌ترسم

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن سریالی Don't Hug Me I'm Scared

درباره انیمیشن بغلم نکن من می‌ترسم

من را در آغوش نگیر من میترسم (اغلب به اختصار DHMIS) یک مجموعه وب و تلویزیونی بریتانیایی است که توسط بکی اسلون، جو پلینگ و بیکر تری ساخته شده است.

این سریال ترکیبی از طنز سورئال، موزیکال، کمدی سیاه، ترسناک روانشناختی و ترسناک کمدی است. تولید آن شامل نمایش عروسکی، اکشن زنده و سبک های مختلف انیمیشن از جمله استاپ موشن، انیمیشن سنتی، انیمیشن فلش، انیمیشن گلی و انیمیشن کامپیوتری است.

مجموعه اصلی شامل 6 قسمت کوتاه بود که از 29 جولای 2011 تا 19 ژوئن 2016 در YouTube منتشر شد. یک مجموعه تلویزیونی بعدی در سال 2022 در All 4 و Channel 4 منتشر شد.

در این سریال، هر قسمت مانند یک سریال معمولی برای کودکان شروع می‌شود که شامل عروسک‌های انسان‌نما شبیه به عروسک‌هایی است که در Sesame Street و دیگر برنامه‌های تلویزیونی محبوب کودکان نمایش داده می‌شوند.

این سریال با تضاد محیط کودکانه و رنگارنگ و ساکنانش در برابر مضامین آزاردهنده، این برنامه های تلویزیونی را تقلید و طنز می کند. هر قسمت دارای یک پیچش داستانی سورئال در اوج است، از جمله محتوای روانگردان و تصاویری که شامل خشونت گرافیکی، طنز تاریک، اگزیستانسیالیسم و وحشت روانی است.

شش قسمت از مجموعه وب موضوعات اساسی را که معمولاً در دوره پیش دبستانی یافت می شود، یعنی خلاقیت، زمان، عشق، تکنولوژی، رژیم غذایی و رویاها بررسی و بحث می کنند، در حالی که مجموعه تلویزیونی به شغل، مرگ، خانواده، دوستی، حمل و نقل و برق اشاره می کند.

این سریال به دلیل داستان، طراحی تولید، ترس روانی، طنز، مضامین پنهان، داستان و شخصیت‌هایش مورد تحسین گسترده قرار گرفت و از نظر بسیاری به عنوان یکی از بهترین سریال‌های وب در تمام دوران‌ها شناخته می‌شود. این مجموعه تلویزیونی با استقبال مشابهی روبرو شد.

Synopsis

Follow Red Guy, Yellow Guy, and Green Duck as they learn about family, electricity, and death. Beware the strange and dangerous twists that come their way as their seemingly-safe house reveals that they live in an actual nightmare

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Don’t Hug Me I’m Scared را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

بازیگران انیمیشن سریالی Don't Hug Me I'm Scared

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. انیمیشنی به ظاهر کودکانه اما به شدت راز آلود

    پاسخ 5