چای مهتا مردی ثزوتمند است که قلبی از طلا دارد.او بسیاری از سازمانهای خیریه هندوستان را حمایت می کند.یک روز که برای بازدید به مدرسه نابینایان و ناشنوایان رفته بود عاشق معلم مدرسه "تیا" می شود اما وقتی او نامزدش "راج" را معرفی می کند او کاملا تحقیر می شود و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Dil Ka Rishta

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Dil Ka Rishta

درباره فیلم رشته محبت

دل کا ریشتا (به انگلیسی: Relationship of the heart) یک فیلم عاشقانه هندی محصول سال 2003 به کارگردانی نارش مالهوترا و تهیه کنندگی آدیتیا رای است. این توسط خانه تولید Rai Target Films و Tips Industries Limited تولید شده است.

در این فیلم آرجون رامپال و آیشواریا رای با پریانشو چاترجی، ایشا کوپیکار، راخی گلزار و پرش راوال در نقش های فرعی بازی می کنند. موسیقی توسط ندیم شروان ساخته شده و شعر توسط سامیر نوشته شده است.

Synopsis

A man faces a dilemma after he accidentally kills his lover’s fiancee and hides this secret from her, not knowing that it may create a rift in their lives

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Dil Ka Rishta 2003 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Dil Ka Rishta در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Dil Ka Rishta

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!