خرگوشی به نام مکس در یک مدرسه قدیمی گیر می‌افتد و با دختر خرگوشی به نام امی آشنا می‌شود. او توانایی‌های یک خرگوش عید پاک را به دست می‌آورد، با خانواده یک روباه موذی مبارزه می‌کند و درباره دوستی، چیزهایی می‌آموزد..

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن Die Häschenschule - Jagd nach dem goldenen Ei

تیزر انیمیشن مدرسه خرگوش‌ها: نگهبان تخم طلا

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن Die Häschenschule - Jagd nach dem goldenen Ei

درباره انیمیشن مدرسه خرگوش‌ها نگهبان تخم طلا

مدرسه خرگوش – نگهبانان تخم‌مرغ طلایی (به آلمانی: Die Häschenschule – Jagd nach dem Goldenen Ei) یک انیمیشن کمدی کامپیوتری سه بعدی و کمدی آلمانی به کارگردانی Ute von Münchow-Pohl بر اساس فیلمنامه ای از Katja Grübel و Dagmar Rehbinder است.

رمان کودکان آلمانی Die Häschenschule (یک روز در مدرسه خرگوش) در سال 1924، نوشته آلبرت سیکستوس و تصویرگری فریتز کوخ-گوتا. این فیلم اولین نمایش جهانی خود را در شصت و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم برلین در فوریه 2017 داشت و در 16 مارس 2017 در آلمان اکران شد. فروش جهانی آن به 3,416,299 دلار رسید.

synopsis

Rabbit Max, a juvenile shoplifter, gets trapped in an old-fashioned school. With rabbit girl Emmy, he acquires Easter Rabbits’ secret skills, battles a sneaky fox family and learns about friendship

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Die Häschenschule – Jagd nach dem goldenen Ei 2017 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن Die Häschenschule - Jagd nach dem goldenen Ei در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن Die Häschenschule - Jagd nach dem goldenen Ei

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!