یک مرد مودب و خوش‌رفتار به نام شین فنگ، پس از پذیرفته نشدن در دانشکده پلیس، به شهر بانکوک سفر می کند تا با همراهی یکی از خویشاوندان فعال و پرانرژی خود، یک پرونده قتل را به سرانجام برساند و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Detective Chinatown

تیزر فیلم کاراگاه محله چینی ها 1

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Detective Chinatown

درباره فیلم کاراگاه محله چینی ها 1

کارآگاه محله چینی‌ها (به چینی: 唐人街探案) یک فیلم سینمایی چینی محصول سال ۲۰۱۵ در ژانر کمدی – زوج هنری و فیلم معمایی به کارگردانی چن سیچنگ و با بازی وانگ بائوکیانگ و لیو هوران است.[۵] این فیلم در تاریخ ۳۱ دسامبر ۲۰۱۵ در چین عرضه شد.

دنباله‌های این فیلم با عناوین کارآگاه محله چینی‌ها ۲ در فوریه ۲۰۱۸ اکران شد. فیلم سوم این مجموعه با عنوان کارآگاه محله چینی‌ها ۳ قرار است در سال ۲۰۲۰ اکران شود.

synopsis

After being rejected from the police college, a mannerly man travels to Bangkok where he and an energetic distant relative must solve a murder case

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Detective Chinatown 2015 را با زیرنویس فارسی چسبیده همراه با نسخه های کم حجم و پخش آنلاین در وبسایت فیلمر ببینید.

فیلم Detective Chinatown در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Detective Chinatown

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. از کجا دانلود کنم

    پاسخ 0