وکیلی جوان به نام جانگ شین یو با یک نفرین چند صد ساله دست و پنجه نرم می‌کند. از طرفی دیگر لی هونگ جو یک کارمند ساده دولتی است که همیشه به عنوان فردی سختکوش شناخته می‌شود. در این میان او یک روز به صورت اتفاقی کتاب ممنوعه‌ای را که 300 سال پیش به طور کامل مهر و موم شده، پیدا می‌کند. این کتاب در واقع کلید رهایی جانگ شین یو از نفرین چند صد ساله می‌باشد و…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال Destined With You

تیزر سریال مقدر شده با تو

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال Destined With You

درباره سریال مقدر شده با تو

مقدر شده با تو (انگلیسی: Destined With You; کره‌ای: 이 연애는 불가항력) یک مجموعهٔ تلویزیونی کره جنوبی سال ۲۰۲۳ با بازی جو بو-آه، کیم رو وون، ها جون و یورا است. این مجموعه از ۲۳ اوت ۲۰۲۳، روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ساعت ۲۲:۳۰ (کی‌اس‌تی) از جی‌تی‌بی‌سی پخش شد. مقدر شده با تو همچنین برای استریم در نتفلیکس در مناطق منتخب قابل دسترسی است.

synopsis

Follows a successful lawyer who has everything, but who is plagued by a family curse, and turns out that the one who holds the secret to breaking it is the seemingly ordinary civil servant.

شما میتوانید سریال کره ای Destined with You را با زیرنویس چسبیده فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا نمایید.

 

مقدر شده با تو در ویکی پدیا

بازیگران سریال Destined With You

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!