سریال جنایت دهلی، تحقیقات و اقدامات پلیس دهلی برای یافتن عاملان تجاوز گروهی به دختری جوان در ناحیه جنوبی شهر دهلی را به تصویر می‌کشد و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال Delhi Crime

تیزر سریال جنایت دهلی

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال Delhi Crime

درباره سریال جنایت دهلی

جنایت دهلی یک سریال تلویزیونی درام جنایی هندی است که توسط ریچی مهتا نوشته و کارگردانی شده است. کارگردان بازیگران Radhesh More و تهیه کنندگی Golden Karaven، Ivanhoe Productions، Film Karavan و Poor Man’s Productions با بازی شفالی شاه، راسیکا دوگال، عادل حسین و راجش تایلانگ. فصل اول پس از تجاوز گروهی دهلی در سال 2012 اتفاق می‌افتد. فصل دوم بر باند Chaddi Baniyan تمرکز دارد.

او پس از توسعه یک فیلمنامه 400 صفحه ای، بازیگران را به مدت پنج دقیقه برای شفالی روایت کرد و او پذیرفت که نقش شخصیت اصلی Vartika Chaturvedi را بازی کند. فیلمبرداری این فیلم در ژانویه 2018 در دهلی انجام شد و در مدت 62 روز به پایان رسید. این سریال از زمان وقوع حادثه تا دستگیری نهایی مظنونان را پوشش می‌دهد.

دو قسمت اول جنایات دهلی در جشنواره فیلم ساندنس 2019 در رده اپیزودیک مستقل به نمایش درآمد. این سریال در 22 مارس 2019 در نتفلیکس منتشر شد.

اکثراً پاسخ مثبتی از سوی منتقدان دریافت کرد که فیلمنامه، فرضیه و عملکرد بازیگران اصلی را تحسین کردند. در جوایز بین‌المللی امی که در سپتامبر 2020 برگزار شد، Delhi Crime جایزه سریال‌های درام برجسته را دریافت کرد و اولین سریال هندی بود که برنده این جایزه شد.

این نمایش برای فصل دوم با بازگشت بازیگران اصلی تمدید شد. فصل دوم در 26 اوت 2022 برای اولین بار پخش شد.

Synopsis

Based on the Nirbhaya case, Delhi Crime follows the Delhi Police investigation into the finding of the men who perpetrated this crime

شما می توانید سریال بسیار زیبای Delhi Crime را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

سریال Delhi Crime در ویکی پدیا

بازیگران سریال Delhi Crime

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

کامنت
  1. چرا دوبله نمی کنید

    پاسخ 3