مطالب برگزیده

فیلم و سریال های نروژ

دانلود فیلم بیشتر از همیشه 2022 • فیلمر

دانلود فیلم بیشتر از همیشه 2022

هلن، زنی 33 ساله اهل بوردو، فرانسه، به عنوان یک زوج در کنار متیو، همسر چندین ساله اش، با خوشبختی زندگی می کند. روزی که متوجه می شود به یک بیماری نادر ریوی مبتلاست، زندگی او زیر و رو می شود. به لطف یک وبلاگ، او نروژ را کشف می کند و تصمیم می گیرد از غریزه خود پیروی کند. علیرغم تمام عشقی که به شریک زندگی‌اش متیو دارد، که در طول بیماری‌اش بسیار حمایت می‌کند، او را در فرانسه رها می‌کند و به تنهایی از سراسر اروپا به نروژ می‌رود تا راهی جدید پیدا کند و با وبلاگ‌نویسی به نام مستر که پیدا کرده است آشنا شود. در اینترنت.

دانلود فیلم سرزمین موعود 2023 • فیلمر

دانلود فیلم سرزمین موعود 2023

یک سرباز قرن هفدهمی به نام کاپیتان لودویگ کالن مأموریتی ناممکن دارد: هموار کردن دشت یوتلاند برای تاج‌ و تخت دانمارک...

دانلود انیمیشن فقط فوق العاده 2022 • فیلمر

دانلود انیمیشن فقط فوق العاده 2022

یک دلال آثار هنری به نام پاتریس با یک قاتل به نام رجی و رئیسش گوردون برای اجرای نقشه یک پولشویی همکاری می‌کند اما…

دانلود فیلم برو 2022 • فیلمر

دانلود فیلم برو 2022

یک زن جوان در دوران نوزادی در قبرستانی رها شده درحالیکه پارچه ای منقش به نمادهای شیطانی دور او پیچیده شده بود. حالا او به دنبال اصل و نسب خودش است و وقتی به کشف حقیقت نزدیک می شود، روح خبیثی به او می گوید «برو».

دانلود سریال ملوان جنگ • فیلمر

دانلود سریال ملوان جنگ

ملوانی به نام آلفرد در آغاز جنگ جهانی، وسط اقیانوس و بدون هیچ سلاحی مجبور به جنگیدن می‌شوند.

دانلود فیلم نارویک اولین شکست هیتلر 2022 • فیلمر

دانلود فیلم نارویک اولین شکست هیتلر 2022

آوریل ۱۹۴۰. چشم جهان به نارویک، شهر کوچکی در شمال نروژ، منبع سنگ آهن مورد نیاز برای ماشین آلات جنگی هیتلر است. از طریق دو ماه جنگ شدید زمستانی، هیتلر اولین شکست خود را متحمل شد.

دانلود فیلم گرگ وایکینگ 2022 • فیلمر

دانلود فیلم گرگ وایکینگ 2022

تیل هفده ساله به خاطر شغل جدید مادرش در نیروی پلیس، با والدینش به شهر کوچکی نقل مکان می کند. دانش آموزی در یک مهمانی به طرز فجیعی کشته می شود و تیل شاهد اصلی ماجرا است. آیا قاتل گرگ بود

دانلود فیلم ترول 2022 • فیلمر

دانلود فیلم ترول 2022

هنگامی که یک ترول باستانی در یک کوه نروژی از خواب بیدار می شود، گروهی از قهرمانان باید دور هم جمع شوند تا مانع از ایجاد ویرانی مرگبار آن شوند.

دانلود فیلم دریای سوزان 2021

دانلود فیلم دریای سوزان 2021

یک سکوی نفتی به طور چشمگیری در سواحل نروژ سقوط می کند، و محققان وقتی متوجه می شوند که این تازه شروع اتفاقی جدی تر می باشد، سعی می کنند دریابند چه اتفاقی افتاده است...

دانلود فیلم دختر اژدها 2020 • فیلمر

دانلود فیلم دختر اژدها 2020

جینا دختر ۹ ساله ای است که با یک اژدهای تازه متولد شده دوست صمیمی می شود. آنها با هم قصد دارند کریسمس را وارونه کنند و به معنای واقعی کلمه جشن را به آتش بکشند.

دانلود فیلم سه آرزو برای سیندرلا 2021

دانلود فیلم سه آرزو برای سیندرلا 2021

در جنگل های پوشیده از برف، سیندرلا با مادر شیطان صفت خود برای رویای ملاقات با شاهزاده ای جذاب، می جنگد.

دانلود فیلم منفجر 2022

دانلود فیلم منفجر 2022

وقتی یک دوست سابق دوران کودکی مهمانی مجردی سباستین را به هم می زند، تنها یک هجوم ناخواسته می تواند آنها را وادار کند که اختلافاتشان را کنار بگذارند و مجددا همانند سابق در کنار یکدیگر قرار گیرند.

دانلود انیمیشن الا بلا بینگو 2020

دانلود انیمیشن الا بلا بینگو 2020

اِلا بلا بینگو و هنری دوستان صمیمی یکدیگر هستند که اکثر اوقات فراغتشان را با یکدیگر میگذرانند و به تفریح و بازی مشغول هستند. یک روز پسر جدیدی وارد محله آنها میشود و همه چیز تغییر میکند.

دانلود فیلم سفر 2021

دانلود فیلم سفر 2021

زن و شوهری که مشتاق پایان دادن به ازدواج خود با قتل یکدیگر هستند ، به یک کابین دور افتاده می روند - اما به زودی خود را با تهدیدی بزرگتر می بینند...

دانلود انیمیشن ترول: داستان یک دُم 2018

دانلود انیمیشن ترول داستان یک دُم 2018

انیمیشن Troll: The Tale of a Tail درباره یک شاهزاده ترول به نام تریم است که تنها سه روز فرصت دارد تا برای نجات پدرش، پادشاه گرام، که تبدیل به سنگ شده و دُمش توسط شیطانِ در جنگل، ربوده شده، بشتابد. تریم و همراهانش باید به سفری خطرناک و ناشناخته، به آنسوی قلمروی پادشاهی ترول ها، ارود، بروند تا پدر تریم را نجات دهند و سلطنت را به حاکم بر حقش بازگردانند.

دانلود انیمیشن ستاره میمون 2021

دانلود انیمیشن ستاره میمون 2021

جوآنا یک یتیم جوان پرجنب و جوش است که بیش از هر چیز دیگری می خواهد فرزندخوانده شود. وقتی مادر بالقوه جدیدش به یتیم خانه می رود ، اما با باز شدن گوریلی بزرگ وارد می شود ...