زمانی که تنش و درگیری میان زندانیان و کارکنان یکی از خطرناک‌ترین زندان‌های فوق امنیتی جهان و محلی برای حبس ترسناک‌ترین مجرمان، به وجود می‌آید، هرج و مرجی مرگبار سرتاسر زندان را در بر می‌گیرد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Corrective Measures

تیزر فیلم تدابیر اصلاحی

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Corrective Measures

درباره فیلم تدابیر اصلاحی

اقدامات اصلاحی (به انگلیسی: Corrective Measures) یک فیلم اکشن علمی تخیلی مهیج آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی شان اوریلی و با بازی بروس ویلیس و مایکل روکر است. این بر اساس رمان گرافیکی به همین نام اثر گرانت چستین است. همچنین اولین حضور اوریلی در یک فیلم بلند اکشن زنده است.

synopsis

Set in the world’s most dangerous maximum-security penitentiary, home to the most treacherous criminals, tensions among the inmates and staff heighten, leading to anarchy that engulfs the prison and order is turned upside down

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Corrective Measures 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Corrective Measures در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Corrective Measures

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!