در دنیایی که افراد فوق‌قدرت به شدت توسط روبات‌ها کنترل می‌شوند، یک کلاهبردار سابق برای محافظت از یک نوجوان در برابر یک پلیس فاسد، با یک قاچاقچی که از او نفرت دارد، همکاری می‌کند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Code 8 Part II

تیزر فیلم کد 8 قسمت دوم

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Code 8 Part II

درباره فیلم کد 8 قسمت دوم

کد 8 قسمت دوم ( به انگلیسی : Code 8: Part II ) فیلمی در ژانر اکشن، جنایی درام محصول 2024 کشور آمریکا و کانادا است. کارگردانی این فیلم بر عهده Jeff Chan بوده و نویسندگی آنرا Chris Pare و Stephen Amell و Sherren Lee انجام داده اند. این فیلم دنباله فیلمی با همین عنوان است که در سال 2021 منتشر شد.

synopsis

Follows a girl fighting to get justice for her slain brother by corrupt police officers. She enlists the help of an ex-con and his former partner, they face a highly regarded and well protected police sergeant who doesn’t want to be.

شما میتوانید فیلم Code 8 Part II را با دوبله فارسی یا زیرنویس چسبیده فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا نمایید.

بازیگران فیلم Code 8 Part II

نظرات این قسمت بسته شده است