دوستی شدید بین دو پسر سیزده ساله لئو و رمی به طور ناگهانی مختل می شود. لئو با تقلا برای درک آنچه اتفاق افتاده است به سوفی، مادر رمی نزدیک می شود. «نزدیک» فیلمی درباره دوستی و مسئولیت است.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Close

تیزر فیلم نزدیک

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Close

درباره فیلم بستن

Close یک فیلم درام در حال بلوغ محصول 2022 به کارگردانی لوکاس دونت و نویسندگی دونت و آنجلو تیجسنس است که پس از اولین فیلم بلندشان دختر (2018) با هم بازی می‌کند. در این فیلم ایدن دامبرین، گوستاو د وائله، امیلی دکوئن و لئا دراکر ایفای نقش می کنند.

فیلم Close برای اولین بار در جشنواره فیلم کن در 26 مه 2022 با تحسین منتقدان و جایزه بزرگ نمایش داده شد. این فیلم توسط Diaphana Distribution در فرانسه در 1 نوامبر 2022 و توسط Lumière در بنلوکس در 2 نوامبر منتشر شد.

در 16 سپتامبر 2022، این فیلم به عنوان فیلم ارسالی بلژیک برای جایزه اسکار بهترین فیلم بلند بین المللی در 95 امین دوره جوایز اسکار اعلام شد، و در فهرست نهایی دسامبر قرار گرفت. این فیلم همچنین برنده جایزه آندره کاونز برای بهترین فیلم توسط انجمن منتقدان فیلم بلژیک شد.

Synopsis

The intense friendship between two thirteen-year old boys Leo and Remi suddenly gets disrupted. Struggling to understand what has happened, Léo approaches Sophie, Rémi’s mother. “Close” is a film about friendship and responsibility

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Close 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده همراه با نسخه های کم حجم و پخش آنلاین در وبسایت فیلمر ببینید.

فیلم Close در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Close

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. اینا دارن دوستی زندگی میکنن ما هم دوستی و زندگی میکنیم 😭

    پاسخ 1