دانلود مسابقه کلوپ فرار

، | محصول سال کشور به زبان
اطلاعات بیشتر
9 55 دقیقه

بازی های این رئالیتی شو هیجان انگیز و پرحادثه مبتنی بر ماجراجویی است و با حضور بازیگران مطرح در چند قسمت آماده پخش می شود.

گالری تصاویر مسابقه کلوپ فرار

  • دانلود برنامه کلوپ فرار
  • دانلود برنامه کلوپ فرار

محتوای فیلمر مناسب جمع خانواده بوده و بازبینی شده است

تماشای تیزر مسابقه کلوپ فرار

لیست بازیگران مسابقه

اطلاعات بیشتر

درباره مسابقه کلوپ فرار

رئالیتی شو معمایی ماجراجویی کلوپ فرار آماده ساخت در شبکه نمایش خانگی می شود.

به گزارش روابط عمومی فیلیمو، این مسابقه معمایی با عنوان کلوپ فرار با اجرای یکی از چهره های سرشناس با طراحی و ساختار معمایی با بستری بر فضای ایرانی و داستان سریال‌های فیلیمو است.

این مسابقه با الهام از بازی جذاب اتاق فرار، ساخته شده و در آن بازیکنان مجموعه‌ای از پازل‌ها و معماها را با استفاده از سرنخ‌ها، راهنمایی‌ها و استراتژیهای طراحی شده را حل می‌کنند؛ تا به اهداف تعیین شده دست پیدا کنند.

بازی های این رئالیتی شو هیجان انگیز و پرحادثه مبتنی بر ماجراجویی است و با حضور بازیگران مطرح در چند قسمت آماده پخش می شود.

شرکت کننده‌ها باید در هر مرحله با حل معماها راهی مرحله بعد شوند، اتاق فرار نوعی از مسابقه است که در کشورهای آسیای شرقی طراحی و پخش شده و امروز تبدیل به یک بازی جهانی شده است.

کلوپ فرار هم‌اکنون در مرحله پیش تولید قرار دارد و به‌زودی با آماده شدن دکور این مسابقه به‌ تهیه کنندگی امیرحسین بزرگ زادگان از فیلیمو پخش می شود.

synopsis

The games of this exciting and adventurous reality show are based on adventure and are ready to be broadcast in several episodes with the presence of prominent actors

شما میتوانید مسابقه بسیار زیبای کلوپ فرار را با کیفیت عالی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

ارسال دیدگاه

فیلمر در اینستاگرام فیلمر در تلگرام