قطعه مخفی نگه داشته شد به عنوان سریال های جاسوسی اکشن توصیف شده است.

تصاویر سریال Citadel

  • دانلود سریال سیتادل
  • دانلود سریال سیتادل

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال Citadel

درباره سریال سیتادل

سیتادل یک مجموعه تلویزیونی درام علمی تخیلی آمریکایی است که توسط پاتریک موران و برادران روسو برای Amazon Prime Video ساخته شده است. با بازی ریچارد مدن در نقش مامور سیتادل میسون کین و پریانکا چوپرا در نقش نادیا سینه مامور سیتادل،

این سریال به عنوان یک «سریال جاسوسی پر اکشن با یک مرکز احساسی متقاعدکننده» و «یک رویداد جهانی گسترده و پیشگامانه شامل یک سری کشتی مادری» توصیف می‌شود.

و چندین سری ماهواره به زبان محلی». این شامل اسپین آف هایی است که در ایتالیا، هند، اسپانیا و مکزیک تنظیم شده اند.

آمازون توضیح داد: «همه سریال‌های محلی برای ارتقای کل تجربه سرگرمی طراحی شده‌اند و برای بیننده در دسترس خواهند بود تا در یک دنیای خیالی لایه‌ای غواصی کنند

رولاند مولر با بازی در کنار مدن و چوپرا، نقش لازلو میلا، عامل اصلی آژانس اطلاعاتی رقیب سیتادل، مانتیکور را بازی خواهد کرد. سیتادل با بودجه 250 میلیون دلاری دومین سریال گران قیمت تمام دوران است.

سریال هندی با بازی وارون داوان و سامانتا روث پرابهو به کارگردانی راج نیدیمورو و کریشنا دی‌کی ساخته می‌شود و توسط استودیو آمازون تولید می‌شود. این سریال ایتالیایی توسط استودیو آمازون و کاتلیا (گومورا)، بخشی از استودیو آی تی وی تولید خواهد شد.

سریال اصلی در ژوئن 2022 به پایان رسید و در حال حاضر در مرحله پس از تولید است. برای پخش جریانی TBD برنامه ریزی شده است.

Synopaia

Plot kept under wraps. Described as action-packed spy series

شما می توانید سریال بسیار زیبای Citadel را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

بازیگران سریال Citadel

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!