فیلم چانگ میتونه دانک بزنه 2023 در مورد نوجوانی آسیایی ، آمریکایی است که علاقه‌ی شدیدی به ورزش بسکتبال دارد. او بسیار تمرین می‌کند تا بتواند توپ را وارد سبد کند و دختری را که دوست دارد را به دست آورد، اما در نهایت بیشتر درباره خودش، بهترین دوستانش و مادرش یاد می‌گیرد...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Chang Can Dunk

تیزر فیلم چنگ می‌تونه دانک بزنه

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Chang Can Dunk

درباره فیلم چنگ می‌تونه دانک بزنه

چانگ کان دانک (به انگلیسی: Chang Can Dunk) یک فیلم ورزشی-درام آمریکایی محصول ۲۰۲۳ به نویسندگی و کارگردانی جینگی شائو در اولین فیلم بلند خود با بازی بلوم لی، دکستر داردن، بن وانگ، زوئی رنی، چیس لیفلد و مردی ما است. این فیلم یک داستان کم سن و سال است که شامل بسکتبال دبیرستانی و عزم شخصیت اصلی برای غلبه بر انتظارات است.

این فیلم در 10 مارس 2023 در دیزنی پلاس منتشر شد.

Synopsis

A young Asian-American teen and basketball fanatic who just wants to dunk and get the girl ends up learning much more about himself, his best friends, and his mother

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Chang Can Dunk 2023 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Chang Can Dunk در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Chang Can Dunk

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!