خبرهای تأیید نشده‌ای منتشر شده مبنی بر اینکه داستان فیلم دربارهٔ یک کشتی‌گیر است و امیر جدیدی نقش یک کشتی‌گیر بازی خواهد کرد و محسن تنابنده نقش مربی او است.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Ghahreman

تیزر فیلم قهرمان

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Ghahreman

درباره فیلم قهرمان

قهرمان فیلمی اجتماعی به کارگردانی و نویسندگی اصغر فرهادی است.

قهرمان، نهمین ساخته اصغر فرهادی پس از هفتاد و پنج جلسه فیلمبرداری، روز شنبه بیست و نهم آذر ماه طبق برنامه‌ریزی انجام شده به پایان رسید.

تدوین فیلم توسط هایده صفی‌یاری آغاز شده است.

صغر فرهادی با فیلم «قهرمان»‌ دوباره به فیلمسازی در داخل کشور روی آورده است و این‌بار بخش عمده فیلم جدیدش را در شیراز فیلمبرداری می‌کند.

«قهرمان» یکی از اولین فیلم‌هایی بود که خبر ساختش پیش از اوج گیری شیوع کرونا منتشر شد. بازیگران اصلی فیلم هم درحالی اعلام شدند که قرار است بسیاری از بازیگران فرعی از اهالی خود شیراز باشند.

با این وجود در پی افزایش آمار مبتلایان روابط عمومی‌ فیلم اعلام کرد: «گروه بعد از بخشى از كار در تهران، برای ادامه‌ی پيش توليد به شیراز سفر کردند اما از زمانى که طبق اعلام رسمی، شیوع بیماری کرونا افزایش پیدا کرد،

تصمیم بر اين شد كه برای حفظ سلامتی عوامل و ادامه پیش‌تولید در شرایط ایمن‌تر، گروه به تهران برگردند و بخش هایی از پیش تولید كه با حفظ پروتكل های بهداشتی قابل انجام است در تهران ادامه پیدا کند تا با بهبود شرایط ،دوباره برای ادامه پیش‌تولید و فیلمبرداری، به شیراز سفر کنند.»

قهرمان، اثر جدید فرهادی هم توسط بخش سینمایی شبکه آرته فرانسه انتخاب شده است. این فیلم‌ساز با این اثر به کشورش برمی‌گردد تا دوباره تحلیلی از جامعه ایرانی ارائه دهد که مایه‌هایی از یک تریلر روانشناسانه را هم در خود دارد. این فیلم در شهر شیراز و بیشتر با بازیگران اغلب ناشناس و بومی ساخته خواهد شد. تهیه این اثر در کنار خود فرهادی، با همکار قدیمی او الکساندر ماله‌گی از کمپانی ممنتو فیلمز، خواهد بود.

اخبار

قهرمان به کارگردانی اصغر فرهادی جهت اکران سراسری در ایران با این شرکت امضا شده است و احتمالاً در پاییز روی پرده می‌رود.

فیلم همه می‌دانند، آخرین ساخته فرهادی است که به عنوان فیلم افتتاحیه جشنواره کن ۲۰۱۸ هم انتخاب شد، اما آنطور که باید و شاید نظر منتقدین و بینندگانش را جلب نکرد و حالا بسیاری از سینما امیدوارند او با فیلم تازه خود به روزهای خوبش بازگردد.

بازیگران فیلم Ghahreman

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. WOW

    پاسخ 8