در مراسم عروسی یک اتفاق ناگهانی باعث کشته شدن پدر خانواده می‌شود. یکی از اعضای خانواده مقتول به دنبال این است که بر هر شکل قصاص انجام شود و بخش دیگری از اعضای خانواده در برابر این خواسته مقاومت می‌کنند. کشمکش میان این دو گروه باعث شکل‌گیری شرایطی می‌شود که همه را درگیر می‌کند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Chaharshanbe

درباره فیلم چهارشنبه

چهارشنبه فیلمی به کارگردانی سروش محمدزاده، نویسندگی سروش محمدزاده و پیمان ناجی و تهیه‌کنندگی یوسف وجدان‌دوست محصول سال ۱۳۹۴ ایران است. این فیلم از تاریخ ۲۴ اسفند ۱۳۹۴ در سینماهای ایران در گروه هنر و تجربه اکران شده است.

فیلم «چهارشنبه» در بخش هنر و تجربه‌ی سی و چهارمین جشنواره‌ی فیلم فجر به شدت مورد توجه و تحسین منتقدان قرار گرفت.همچنین آرمان درویش در نظرسنجی منتقدان مجله‌ی فیلم به همراه نوید محمدزاده به‌عنوان بهترین بازیگران نقش مکمل مرد جشنواره، برگزیده شدند.

Synopsis

During the wedding ceremony, a sudden event kills the father of the family. One member of the victim’s family wants to take revenge in any form, and another part of the family members resists this request. The conflict between these two groups creates a situation that involves everyone

شما می توانید فیلم بسیار زیبای چهارشنبه را با بهترین کیفیت از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید

بازیگران فیلم Chaharshanbe

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!