در مورد یک سرباز نظام وظیفه به نام لینزی (با بازی جنیفر لارنس) است که در حین اعزام به مناطق جنگی افغانستان، دچار آسیب مغزی می‌شود. حال او پس از بازگشت به خانه در نیواورلئان، تلاش می‌کند تا خود را با زندگی جدیدش وفق دهد اما…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Causeway

تیزر فیلم گذرگاه

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Causeway

درباره فیلم گذرگاه

کازوی (انگلیسی: Causeway) یک فیلم درام روان‌شناختی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی لیلا نوگبائر بر اساس فیلمنامه‌ای از اوتسا مشفق، لوک گوبل و الیزابت سندرز است.

این فیلم سربازی را روایت می‌کند که در حین اعزام به افغانستان دچار آسیب مغزی می‌شود و برای سازگاری با زندگی در خانه تلاش می‌کند. جنیفر لارنس و برایان تایری هنری در کنار لیندا ایموند، جین هودیشل، استفن مک کینلی هندرسون و راسل هاروارد در نقش های فرعی بازی می کنند.

این فیلم اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو 2022 در 10 سپتامبر 2022 داشت. این فیلم در 28 اکتبر 2022 اکران محدودی داشت و در 4 نوامبر 2022 در Apple TV+ اکران شد.

این فیلم بازخوردهای مثبتی دریافت کرد و منتقدان بازی‌های لارنس و هنری را تحسین کردند.

Synopsis

A US soldier suffers a traumatic brain injury while fighting in Afghanistan and struggles to adjust to life back home

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Causeway 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Causeway در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Causeway

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!