اتفاقات عجیب و غریب دست به دست هم می دهند و مورتن را در یک شرایط می گذارند که باید در اتاق خودش کاپیتان یک کشتی کوچک باشد. ملکه عنکبوتی در این راه جلوی راه مورتن قرار گرفته است و تعامل این دو باهم به لحظات نفس گیری منجر می شود.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن Captain Morten and the Spider Queen

تیزر انیمیشن کاپیتان مورتن و ملکه عنکبوتی

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن Captain Morten and the Spider Queen

درباره انیمیشن کاپیتان مورتن و ملکه عنکبوتی

کاپیتان مورتن و ملکه عنکبوتی (به استونیایی: Kapten Morten lollide laeval) یک انیمیشن استاپ موشن انگلیسی زبان استونیایی محصول سال ۲۰۱۸ به کارگردانی کاسپار جانسیس و کارگردانی مشترک ریهو اونت و هنری نیکلسون، بر اساس فیلمنامه ای از جانسیس، مایک است. هورلیک، پل ریساچر، رابین لیون و اندرو آفیلر.

این فیلم محصول مشترک بین‌المللی Nukufilm استونیایی، Telegael ایرلندی، بلژیک Grid VFX و British Calon است، اولین نمایش جهانی آن در Animafest Zagreb در کرواسی در 5 ژوئن 2018 بود، قبل از اکران در سینماهای استونی در 21 مارس 2019.

Synopsis

Every ship deserves its captain

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Captain Morten and the Spider Queen را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن Captain Morten and the Spider Queen در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن Captain Morten and the Spider Queen

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!