کاپیتان بی سپز نیرومند و دستیارش نابغه در شهر بزرگی زندگی می کنند. آنها همواره از طرف رئیس بزرگ ماموریت پیدا می کنند تا در مقابل افراد تبهکار و شرور ایستادگی کرده و مردم شهر را نجات دهند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن سریالی Captain Biceps

تیزر انیمیشن سریالی کاپیتان بی سپز

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن سریالی Captain Biceps

درباره انیمیشن کاپیتان بی سپز

کاپیتان دو سر (به انگلیسی: Captain Biceps) یک سریال انیمیشنی فرانسوی است که بر اساس کتاب‌های مصور فردریک تباولت و فیلیپ «زپ» شاپویس ساخته شده است که در ۷۸ قسمت ۸ دقیقه‌ای در دسترس است (اما در ۲۶ قسمت ۲۴ دقیقه‌ای نیز با ترکیب ۳ قسمت جداگانه در یک قسمت پخش شده است. ).

این سریال درباره یک ابرقهرمان مبارز، بسیار عضلانی، اما بی‌هوش، به نام کاپیتان دو سر بازو است که توسط همراه وفادارش، جنیوس، کمک می‌کند و با شروران روبرو می‌شود تا کپیتالویل را از فاجعه نجات دهد.

این سریال برای اولین بار در 2 ژانویه 2010 در France 3 در فرانسه پخش شد. همچنین از Starz Kids & Family در ایالات متحده پخش شد.

synopsis

The strong captain and his genius assistant live in a big city. They are always given a mission by the big boss to stand up to the villains and save the people of the city

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Captain Biceps را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن Captain Biceps در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن سریالی Captain Biceps

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!