نیک تورتانو تبهکاری جاه طلب، اهل بوستون است. پس از سالها تلاش در کارش موفق می شود و می تواند خودش را به رئیسش ثابت کند. اما هنگامی که او با یکی از افراد مافیا درگیر می شود، مشکلاتی بین او و رئیسش بوجود می آید که...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم By the Gun

تیزر فیلم سوگند مرگبار

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم By the Gun

درباره فیلم سوگند مرگبار

با تفنگ (که قبلا خدا فقط می داند) یک فیلم درام جنایی آمریکایی محصول سال ۲۰۱۴ به کارگردانی جیمز موترن و نویسندگی امیلیو مائورو است.

در این فیلم بازیگرانی چون بن بارنز، لیتون میستر، هاروی کایتل، کنی وورمالد، توبی جونز، پل بن ویکتور و ریچی کاستر به ایفای نقش پرداخته اند.

بارنز نقش یک گانگستر سطح پایین را بازی می کند که مشتاق تبدیل شدن به یک مرد ساخته شده است، اما وقتی این اتفاق می افتد متوجه می شود که زندگی او بسیار پیچیده تر شده است.

Synopsis

Nick, a young Boston Italian, trying to find purpose in the ideology of the mafia and finding his world turned upside down

شما می توانید فیلم بسیار زیبای By the Gun 2014 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم By the Gun در ویکی پدیا

بازیگران فیلم By the Gun

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!