خرگوشکولا یک خرگوش خون آشام و بامزه است که از نوشیدن آب هویج لذت می برد و از توانایی های فوق العاده خود برای رفتن به ماجراجویی های ماورایی استفاده می کند و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن سریالی Bunnicula

تیزر انیمیشن سریالی خرگوشکولا

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن سریالی Bunnicula

درباره انیمیشن خرگوشکولا

Bunnicula یک مجموعه تلویزیونی متحرک آمریکایی از انیمیشن برادران وارنر است که توسط جسیکا بوروتسکی، تولید شده توسط Borutski و Maxwell Atoms، و توسط تلویزیون برادران وارنر توزیع شده است. در 6 فوریه 2016 در Cartoon Network نمایش داده شد و سپس در همان روز در Boomerang به نمایش درآمد.

این نمایش بر اساس مجموعه کتاب های کودکان به همین نام توسط جیمز و دبورا هاو ساخته شده است.این یک کمدی سیاه در مورد خرگوش خون آشام به نام Bunnicula است که به جای خون آب هویج می نوشد تا توانایی های فوق العاده خود را در ماجراهای ماوراء الطبیعه جدید تقویت کند. قسمت های جدید در همان روز از شبکه کارتون و بومرنگ پخش شد. در سال 2017، این سریال برای فصل دوم و سوم انتخاب شد.

این سریال را می توان در سرویس اشتراک SVOD بومرنگ پخش کرد. فصل اول همچنین با خرید در یوتیوب، در ایالات متحده، به صورت اپیزود فردی و فصل کامل قابل مشاهده است.

در می 2018، برادران وارنر اعلام کرد که فصل سوم Bunnicula در سال 2019 در سرویس استریم بومرنگ پخش خواهد شد. با این حال، هر قسمت از آن فصل برای اولین بار در شبکه Boomerang پخش شد و از 1 دسامبر پخش شد و در 30 دسامبر به پایان رسید.

از زمان پایان سریال، بومرنگ از سال 2021 به پخش مجدد ادامه داد.

Synopsis

A vampire rabbit likes to drink carrot juice instead of blood to strengthen up his super abilities in new paranormal adventures

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Bunnicula را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید

انیمیشن Bunnicula در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن سریالی Bunnicula

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!