برایان یک مخترع تنها در روستایی در ولز است که روزهای خود را صرف ساختن وسایل عجیب و غریب و غیر متعارف می کند که به ندرت کار می کنند. او که از عدم موفقیت خود دلسرد نشده است، به زودی بزرگترین پروژه خود را انجام می دهد...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Brian and Charles

تیزر فیلم برایان و چارلز

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Brian and Charles

درباره فیلم برایان و چارلز

برایان و چارلز (به انگلیسی: Brian and Charles) یک فیلم کمدی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی جیم آرچر، در اولین فیلم بلند خود، بر اساس فیلمنامه‌ای از دیوید ارل و کریس هیوارد است که در این فیلم نیز بازی کرده‌اند.

اقتباسی بلند از فیلم کوتاه این سه نفر در سال 2017 با همین نام، برایان و چارلز در جشنواره فیلم ساندنس 2022 به نمایش درآمد. این فیلم در 17 ژوئن 2022 در ایالات متحده و در 8 ژوئیه 2022 در بریتانیا اکران شد.

synopsis

After a particularly harsh winter Brian goes into a deep depression; completely isolated and with no one to talk to, Brian does what any sane person would do when faced with such a melancholic situation. He builds a robot

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Brian and Charles 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Brian and Charles در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Brian and Charles

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!