چهار زندانی با همکاری یکدیگر تلاش می‌کنند تا نقشه ای برای فرارشان ترتیب دهند…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Breakout Brothers 2

تیزر فیلم برادران فراری 2

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Breakout Brothers 2

درباره فیلم برادران فراری 2

Breakout Brothers 2 یک فیلم کمدی اکشن هنگ کنگی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی ماک هو پونگ و با بازی پاتریک تام، لوئیس چونگ، رون نگ، جاستین چونگ، آدام پاک و کنی ونگ است.

این فیلم دنباله‌ای بر فیلم 2020، برادران شکست، داستان یک کارآفرین بازداشت‌شده را روایت می‌کند که در ابتدا به چهار زندانی رشوه می‌دهد و سپس باج‌گیری می‌کند که زمانی در فیلم قبلی برنامه‌ریزی موفقیت‌آمیز برای فرار از زندان را داشتند تا به او کمک کنند تا نقشه‌ی فرار را تنظیم کند.

این فیلم در 13 ژانویه 2022 در ماکائو و سنگاپور، و در 28 آوریل 2022 در هنگ کنگ منتشر شد. دنباله این فیلم با عنوان Breakout Brothers 3 در تاریخ 2 ژوئن 2022 اکران می شود و آخرین قسمت این مجموعه خواهد بود.

Synopsis

Ho Chun, a young entrepreneur, is sent to jail. By implementing his philosophy in the business world that money can solve any problems, Ho Chun offers Big Roller, Kin-Tin, Scar and Ho-Ching a considerable amount of money for assisting him to breakout from jail

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Breakout Brothers 2 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Breakout Brothers 2 در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Breakout Brothers 2

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!