این فیلم داستانی مبتنی بر بازی ویدیویی پرطرفدار واقع در سیاره خیالی متروکه پاندورا که در آن مردم به دنبال یک یادگار مرموز می گردند. است.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Borderlands

تیزر فیلم بوردرلندز

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Borderlands

درباره فیلم بوردرلندز

Borderlands یک فیلم کمدی اکشن علمی تخیلی و در آینده آمریکایی به کارگردانی الی روث از فیلم نامه ای به قلم روت و کریگ مازین است که بر اساس مجموعه بازی های ویدیویی به همین نام ساخته شده توسط Gearbox Software ساخته شده است.

در این فیلم کیت بلانشت ، کوین هارت ، جیمی لی کرتیس ، جک بلک ، آریانا گرینبلات ، فلوریان مانتئانو ، هیلی بنت و ادگار رامیرز بازی می کنند.

اقتباس سینمایی از سری بازی های ویدیویی اولین بار در اوت 2015 با توسعه پروژه Lionsgate با تهیه کنندگی آری و آوی آراد از تولیدات آراد اعلام شد. تا فوریه سال 2020 ، راث به کارگردانی فیلم از طریق فیلمنامه ای که مازین نوشته بود ، پیوست.

synopsis

A feature film based on the popular video game set on the abandoned fictional planet of Pandora where people search for a mysterious relic

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Borderlands 2024 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Borderlands در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Borderlands

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

کامنت
  1. آقا این فیلم قرار نیست پخش بشه؟

    پاسخ 0
  2. داداش نیومده ؟

    پاسخ 9