باب بیسواس مامور بیمه و آدمکشی پاره وقت است او پس از هشت سال از کما بیرون می آید و همسر و پسرش با آغوش باز به استقبال او می روند. اما باب حافظه اش را از دست داده و گذشته اش را به خاطر نمی آورد. به یاد آوردن گذشته مجرمانه خود برای او سخت است و وقتی چندین قتل به او واگذار می شود، در دوراهی اخلاقی قرار می گیرد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Bob Biswas

تیزر فیلم باب بیسواس

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Bob Biswas

درباره فیلم باب بیسواس

باب بیسواس (به انگلیسی: Bob Biswas) یک فیلم مهیج جنایی هندی زبان محصول ۲۰۲۱ به کارگردانی دیا آناپورنا قوش است. توسط Gauri Khan، Sujoy Ghosh و Gaurav Verma تحت بنرهای Red Chillies Entertainment و Bound Script Production تولید شده است.

این فیلم با بازی آبیشک باچان و چیترانگادا سینگ به عنوان یک اسپین آف برای فیلم هیجان انگیز Kahaani در سال 2012 عمل می کند. این فیلم در 3 دسامبر 2021 در ZEE5 نمایش داده شد. این فیلم اولین کارگردانی دیا آناپورنا قوش، دختر سوجوی قوش است.

synopsis

Bob Biswas, an insurance agent, is released from hospital after eight years in a coma and is welcomed by his wife Mary and son Benny. He has lost his memory and does not remember the past

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Bob Biswas 2021 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Bob Biswas در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Bob Biswas

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!