هنگامی که جاش فرصت یک عمر تست بازیگری برای موزیکال Rainbow Puppy's Broadway را پیدا می کند، جاش و بلو برای اولین بار به نیویورک می روند و در آنجا با دوستان جدیدی ملاقات می کنند و جادوی موسیقی، رقص و دنبال کردن رویاهای خود را کشف می کنند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Blue's Big City Adventure

تیزر فیلم ماجراجویی بلو در شهر بزرگ

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Blue's Big City Adventure

درباره فیلم ماجراجویی بلو در شهر بزرگ

Blue’s Big City Adventure یک فیلم کمدی موزیکال اکشن/انمیشن زنده محصول ۲۰۲۲ است که بر اساس مجموعه تلویزیونی نیک جونیور Blue’s Clues & You! ساخته شده است.

این فیلم به کارگردانی مت استاوسکی، تریسی پیج جانسون به عنوان صداپیشه بلو، در کنار جاش دلا کروز، دانوان پاتون و استیو برنز بازی می‌کند.

این فیلم جاش و بلو را دنبال می‌کند که برای تست بازیگری موزیکال برادوی به شهر نیویورک سفر می‌کنند. این فیلم در 18 نوامبر 2022 در Paramount+ منتشر شد و با نظرات مثبت منتقدان مواجه شد.

Synopsis

Josh and Blue head to New York City to audition for a big Broadway musical

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Blue’s Big City Adventure 2022 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Blue's Big City Adventure در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Blue's Big City Adventure

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!