بلیز، یک ماشین هیولایی است که با راننده اش با ماجراهایی رو به رو می شوند که مجبورند آنها را با علم، فناوری، مهندسی و ریاضی حل کنند و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن Blaze and the Monster Machines

تیزر انیمیشن بلیز و ماشین های هیولایی

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن Blaze and the Monster Machines

درباره انیمیشن بلیز و ماشین های هیولایی

Blaze and the Monster Machines یک مجموعه تلویزیونی تعاملی با انیمیشن کامپیوتری برای کودکان با تمرکز بر آموزش علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات (STEM) است که اولین بار در 13 اکتبر 2014 در Nickelodeon پخش شد.

این مجموعه حول محور Blaze، یک کامیون هیولا، و راننده اش، ای جی، در حالی که در شهر اکسل ماجراجویی می کنند و با مفاهیم مختلف STEM آشنا می شوند که به آنها در راه کمک می کند. گابی مکانیک انسانی و دوستان کامیون هیولاشان استرایپس، استارلا، دارینگتون و زگ و همچنین رقیبشان کراشر و دستیارش پیکل به آنها ملحق می شوند. سپس، واتس به بازیگران اصلی فصل 3 ملحق شد.

Synopsis

A monster truck and his human driver go on adventures together while learning about science, technology, engineering and math

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Blaze and the Monster Machines را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن Blaze and the Monster Machines در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن Blaze and the Monster Machines

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!