مردی به نام جیمی کین که به اتهام فروش مواد مخدر به 10 سال زندان با حداقل شرایط امنیتی محکوم می‌شود، با اف‌بی‌آی معامله می‌کند که در ازای دوست شدن با یک قاتل زنجیره‌ای به نا لری هال و گرفتن اطلاعات از او درباره محل دفن قربانیانش، از زندان آزاد شده و…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال Black Bird

تیزر سریال پرنده سیاه

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال Black Bird

درباره سریال پرنده سیاه

پرنده سیاه (Black Bird) یک سریال محدود درام جنایی آمریکایی است که توسط دنیس لیهان بر اساس رمان زندگی‌نامه‌ای در سال 2010 در با شیطان: یک قهرمان سقوط کرده، یک قاتل سریالی و یک معامله خطرناک برای رستگاری نوشته جیمز کین ساخته شده است.

مینی سریال شش قسمتی در ۸ ژوئیه ۲۰۲۲ در Apple TV+ پخش شد.

synopsis

Jimmy Keene is sentenced to 10 years in a minimum security prison but he cuts a deal with the FBI to befriend a suspected serial killer. Keene has to elicit a confession from Larry Hall to find the bodies of as many as eighteen women

شما می توانید سریال بسیار زیبای Black Bird را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

بازیگران سریال Black Bird

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. سلام
    کاش رده‌ی «مینی‌سریال» رو بذارین، یا توضیحی اضافه کنین.. از تعداد قسمتهای به نسبت کم نمیشه فهمید مینی‌سریال هستش یا سریالی که کامل نشده هنوز.. یا در حال بارگزاری هست..

    پاسخ 0