«فرفره های انفجاری» که براساس مسابقه ای واقعی در ژاپن با همین نام ساخته شده درباره پسر جوانی به نام «پاسیون» است که وارد مسابقه فرفره های انفجاری می شود. او با تلاش و غلبه بر حریفان خود به پیروزی می رسد. اما در این مسیر با مشکلات و سختی های زیادی مواجه است...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمه Beyblade Burst

تیزر انیمه فرفره های انفجاری

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمه Beyblade Burst

درباره انیمه فرفره های انفجاری

بِی‌بلِید برست (ژاپنی: ベイブレードバースト هپبورن: Beiburēdo Bāsuto؟) یا فرفره انفجاری (انگلیسی: Beyblade Burst) یک مانگای ژاپنی ساخته شده توسط هیرو موریتا بر پایهٔ فرنچایز بی‌بلید اثر تاکارا تامی است.

سومین نسخه این فرنچایز پس از مجموعه‌های متال فایت، بی‌بلید برست توی‌لاین در ۱۵ ژوئیه ۲۰۱۵ شروع شد و مانگای اصلی از اوت ۲۰۱۵ تا دسامبر ۲۰۲۱ به صورت سریالی‌شده در مجله مانگای کودکان کوکورو کامیک از شوگاکوکان منتشر شد و در ۲۰ جلد تانکوبون گردآوری شد. در آوریل ۲۰۱۷، شعبه آسیای جنوب شرقی شوگاکوکان، انتشار این مانگا را به زبان انگلیسی آغاز کرد.

یک انیمهٔ اقتباسی توسط اوال‌ام در تمام ایستگاه‌های پخش تی‌اکس‌ان در ژاپن در ۴ آوریل ۲۰۱۶ پخش شد.

Synopsis

Valt Aoi is a hot-blooded kid who loves to attack and wields a Beyblade named Valkyrie. His close friend Shu Kurenai is an elite Blader who is a genius but still puts in a lot of effort, and wields the Beyblade named Spriggan

شما می توانید انیمه بسیار زیبای Beyblade Burst 2016 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

بازیگران انیمه Beyblade Burst

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!