یک دختر نوجوان مورد آزار و اذیت قرار میگیرد که در این بین یک جوان مرموز او را نجات می دهد و این داستان منجر به دوستی بین آن دو می شود. دوستی دور از انتظار این دو نفر، در کنار فشارهایی که زندگی و جامعه به آن ها می آورد؛ آن ها را به سمت سرنوشتی عجیب و غمناک سوق می دهد.

تصاویر فیلم Better Days

  • نسخه کم حجم فیلم روزهای بهتر 2019
  • تماشای آنلاین فیلم Better Days 2019
  • نسخه کم حجم فیلم Better Days 2019
  • دانلود فیلم Better Days 2019
  • تماشای آنلاین فیلم روزهای بهتر 2019
  • دانلود فیلم روزهای بهتر 2019

تیزر فیلم روزهای بهتر

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Better Days

درباره فیلم روزهای بهتر

روزهای بهتر (به چینی: 少年 的 你) یک فیلم جنایی عاشقانه چینی در سال 2019 به کارگردانی درک تسانگ و نویسندگی لم وینگ سام ، لی یوان و خو ییمنگ است.

بر اساس رمان بزرگسالان چینی در جوانی ، در زیبایی او (少年 的 你 , 如此 美丽 ؛ به معنای واقعی کلمه “شما جوان ، خیلی زیبا”) ساخته جیو یوکسی ، در این فیلم ژو دونگیو و جکسون یی بازی می کنند و یک دبیرستان را دنبال می کند

دختری که با زورگویی شدید و فشار امتحانات ورودی دانشگاه که در زندگی او با زندگی یک اراذل و اوباش خیابانی نوجوان گره خورده است دست و پنجه نرم می کند.

Better Days در 25 اکتبر 2019 ، در چین و در 8 نوامبر 2019 ، در ایالات متحده ، انگلستان و کانادا منتشر شد. به دلیل محبوبیت زیاد ژو دونگیو و جکسون یی ، یکی از مورد انتظارترین فیلم های چینی در سال 2019 ، این فیلم به یک پدیده فرهنگ پاپ در چین تبدیل می شود و همچنین به یک فروش گیشه تبدیل می شود و در مجموع 230.1 میلیون دلار درآمد کسب می کند.

با موفقیت مهم ، این فیلم به عنوان ورودی رسمی هنگ کنگ برای بهترین فیلم بلند بین المللی در 93 امین جوایز اسکار انتخاب شد. این سومین ورودی هنگ کنگ در تاریخ برای دستیابی به این نامزدی بود (27 سال پس از خداحافظ صیغه من ، نفر دوم) ، و اولین ورودی نامزد شده به کارگردانی یک بومی هنگ کنگ بود تا یک کارگردان چینی سرزمین اصلی. ]

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Better Days 2019 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Better Days در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Better Days

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!