یک تیم از ایالات متحده برای شرکت در تورنومنت مقابل کره جنوبی به این کشور فرستاده می شود. این تیم متشکل از جنگجویان از سراسر کشور است…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Best of the Best

تیزر فیلم بهترین بهترین ها

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Best of the Best

درباره فیلم بهترین بهترین ها

بهترین های بهترین ها یک فیلم هنرهای رزمی آمریکایی محصول 1989 به کارگردانی باب رادلر و تهیه کنندگی فیلیپ ری است که نویسنده داستان و همبازی در فیلم است. در این فیلم اریک رابرتز، جیمز ارل جونز، سالی کرکلند، سایمون ری و کریس پن نیز ایفای نقش کردند.

داستان حول محور تیمی از رزمی‌کاران آمریکایی است که با تیمی از رزمی‌کاران کره جنوبی در مسابقات هنرهای رزمی روبرو می‌شوند. چندین داستان فرعی در داستان ظاهر می شود – درگیری های اخلاقی، قدرت روح انسان بر مصیبت ها و معنای زندگی برخی از موضوعات هستند.

فیلمبرداری و فیلمبرداری در لس آنجلس، کالیفرنیا، و سئول، کره جنوبی، بین 13 فوریه و 6 آوریل 1989، بهترین از بهترین ها در 10 نوامبر 1989 اکران شد.

این فیلم دارای سه دنباله است: بهترین از بهترین 2 (1993)، بهترین از بهترین 3: بدون بازگشت (1995)، و بهترین از بهترین 4: بدون هشدار (1998). فیلیپ ری در هر چهار فیلم نقش تامی لی را به تصویر می کشد، تهیه کنندگی همه آن ها، کارگردانی فیلم های سوم و چهارم و نویسندگی فیلم های اول و چهارم.

Synopsis

A team from the United States is going to compete against Korea in a Tae Kwon Do tournament. The team consists of fighters from all over the country – can they overcome their rivalry and work together to win

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Best of the Best 1989 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Best of the Best در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Best of the Best

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!