داستان انیمیشن Bee Movie در مورد زندگی زنبور ها در نیویورک است و مربوط به شخصیت اصلی داستان یعنی زنبوری به نام بری بنسون است که به تازگی فارغ التحصیل شده اما متاسفانه به شغل تهیه عسل علاقه ای ندارد. در لابه لای داستان توسط یک گلفروش از مرگ نجات می یابد اما …

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن Bee Movie

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن Bee Movie

درباره دوبله کارتون زنبورها

دوبله شده توسط استودیو گلوری

مدیر دوبلاژ:

مهرداد رئیسی

گویندگان:

مهرداد رئیسی، آرزو آفری، مرجانه فشنگچی و…

درباره انیمیشن بری زنبوره 2007

فیلم زنبور به انگلیسی: Bee Movie که در هنگام انتشار در ایران بری زنبوره نام گرفت، یک انیمیشن است که در سال ۲۰۰۷ اکران شد.

جری ساینفلد و رنی زلوگر از صداپیشگان این پویانمایی هستند. در این فیلم زنبورها به دنبال حقوق ضایع شده خود هستند.

synopsis

Barry B. Benson, a bee just graduated from college, is disillusioned at his lone career choice: making honey. On a special trip outside the hive, Barry’s life is saved by Vanessa, a florist in New York City. As their relationship blossoms, he discovers humans actually eat honey, and subsequently decides to sue them.

شما میتوانید کارتون بسیار زیبای زنبورها (بری زنبوره) را با دوبله جذاب فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا نمایید.

بری زنبوره در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن Bee Movie

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

کامنت
  1. میشه لطفا زبان اصلیش رو هم قرار بدید ممنون میشم

    پاسخ 3